Noteikumi

Saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem interneta veikala īpašniekam ir pienākums informēt pircēju par preču piegādes noteikumiem, atgriešanas noteikumiem un atteikuma tiesībām. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts - "Pārdevējs", un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta - "Pircējs", no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces atbilstoši Pircēja pasūtījumam. Pircējs apņemas samaksāt par iegādātajām precēm.

Preču iegādes, samaksas un piegādes kārtība

Pircējs pasūta preces, izmantojot šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu.                                                                                                                                  Pircējs samaksā par preci, pārskaitot uz AS "Korķa stils" bankas kontu: LV31HABA0551047726854 naudas summu, ko veido preces cena + 3,50 EUR  (nosūtīšanas ar Omnivu cena).  Pēc Pircēja pieprasījuma Pārdevējs nosūta Pircējam informāciju par maksājamo summu par precēm.                                                                                            Pārdevējs nosūta preču rēķinu-pavadzīmi kopā ar preci. Pārdevējs apņemas nosūtīt nopirktās preces nākamajā darba dienā pēc samaksas par preci saņemšanas.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli brīvā formā.

Pircēja pienākums ir 3 (trīs) dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam, nosūtot to ar Omnivu uz Pārevēja norādīto Omnivas pakomātu un sedzot visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR tiesību aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt saņemt e-pastā paziņojumus, kuri ir saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.